www.ozelege.com  e-ticaret platformumuz üzerinden satın aldığınız ürün(lerin) iade etmek istediğiniz takdirde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde iletişim bölümünden yada hafta içleri 08:00 - 18:00 saatleri arasında hizmetinizde olan 0258 262 19 21 no'lu telefonu arayarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.Sipariş edilen ürün hatalı ise anlaşmalı kargomuz aracılığıyla ücretsiz olarak bize ulaştıracağınız hatalı ürün incelenerek yenisi ile değiştirilecektir. Hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


Sipariş İptali


Kargoya teslim edilmemiş siparişlerinizin iptali mümkündür. Bunun için hafta içleri 08:00 - 18:00 saatleri arasında hizmetinizde olan 0258 262 19 21 no'lu telefonu arayarak bizimle iletişim kurup siparişinizin iptalini istemeniz yeterlidir. Eğer siparişiniz kargoya verilmiş ise, yukarıdaki iade işlemlerini sırasıyla gerçekleştirmeniz gerekmektedir.


Ödeme İadesi


İptal edilen siparişlerde tüketiciye iptal ettiği ürün(lerin) tutarının geri ödemesi, ürün veya ürünlerin tarafımıza ulaşmasından itibaren 14 gün içerisinde yapılmaktadır.


Genel İade Şartları Aşağıdaki Gibidir


İadeler mutlak surette orjinal kutu ve ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orjinal fatura (faturanın bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir yazıyla tarafımıza geri göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size (ALICI) aittir. 

E-Bülten
Kampanya ve fırsatlardan haberdal olmak için bultene kaydolunuz.